Egyet mi, fideszesek biztosan ígérhetünk! Mi a normalitás talaján maradunk. Ezzel szemben azt látjuk, hogy a Tiszát a düh vezérli és folyamatosan agressziót szít a társadalomban, amivel a legrosszabb…
Az oktatási államtitkár szerint csak "híresztelés és álinformáció", amit az oktatási miniszter kiírt a közösségi oldalára az NKE-s pedagógus képzés megszüntetésével kapcsolatban!
Össze-vissza beszél a Tisza-kormány az NKE-ről. Már az államtitkár és a miniszter is ellentmond egymásnak. De mi lesz az oda felvételiző diákokkal?
/posztok.hu


