AZ RTL BENYÚJTOTTA A SZÁMLÁT 
️
A hőhullámok az életünk részévé vállnak, ami egyre nagyobb terhet ró az egészségügyi ellátórendszerre, a kórházakra is.
Sajnos még a legmodernebb légkezelő rendszerek esetében is előfordulhat meghibásodás az extrém terhelés mellett. Ez gyakorlatilag elkerülhetetlen egy akkora üzemméret esetén, mint a teljes magyar kórházi rendszer. Még annak egyik csúcsintézményében, az Országos Onkológiai Intézetben is előfordulhat üzemzavar.
Ilyenkor az a fontos, hogy mindenki fel legyen készülve a rendkívüli helyzet kezelésére. Ebből az egészségügyi és a műszaki személyzet is kiválóan vizsgázott az elmúlt években - akárcsak most. (Tavaly nyáron pl. mindössze a műtétek alig 0,4 ezrelékét kellett halasztani klímaleállás miatt.)
Mégis érdemes megnézni, hogy a korábban függetlenobjektív, ma már kormánypárti sajtó hogyan tálalta a két teljesen egyező esetet mindössze 1 év különbséggel!
Valóban itt van már csodaország vagy csak a szokásos kettős mérce szerinti keretezést látjuk? 
Mit gondoltok?
/posztok.hu



