Működésben a demokrácia? Újabb jogállami tanmese a nagykoalíción kívülről érkező módosítók lesöpréséről, amelyekről még csak szavazni sem lehetett. Mindez abszurd módon a demokrácia védelméről szóló jelentés ügyében történt.
Görgess tovább!
Örülünk annak, hogyha a Visegrádi Együttműködés újjáéled, ugyanakkor a rossz gyakorlatok átvételétől jó lenne tartózkodni
Köszi, nem tervezek meghalni, és a több évtizede elhunyt családtagjaim “nevében” a temetőből írt üzenetek talán tényleg túl vannak minden határon... De lehet, hogy nem! Ki tudja már a mai világban.
Honnan hoztuk vissza és hol tartunk most! Közös összefogásunk eredményeképp sikerült megmenteni a templomot vármegyénk legkisebb településén, Bácsszentgyörgyön.
Nem fogadja a magyar kormány a Velencei Bizottságot, ezért elhalasztotta budapesti látogatását️ ☝️👉Az Európa Tanács “ Új Demokrácia Paktum” szakbizottsága ülésén kérdést intéztem Alain Bersethez, a…